Міністр економіки Петрашко виступає за скорочення кількості міністерств
Міністр економіки Петрашко виступає за скорочення кількості міністерств
Читать
Некоторые райбольницы неделю не забирают результаты тестов на коронавирус - лабцентр
Некоторые райбольницы неделю не забирают результаты тестов на коронавирус - лабцентр
Читать
Квартиры в новостройках Москвы за полгода подорожали на 4%
Квартиры в новостройках Москвы за полгода подорожали на 4%
Читать
Image Alternative text

Трамп подякував сам собі за порядок у Вашингтоні під час масових протестів


Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп висловив собі вдячність за те, що у Вашингтоні зберігається правопорядок на тлі масових протестів в країні. Про це він написав у Twitter.

Об этом сообщает Moscow Post

"В окрузі Колумбія (місто Вашингтон – ред.) минулої ночі не було проблем. Багато арештів. Чудова робота, яку зробили всі. Непереможна сила. Домінування. Так само, як було прекрасно і в Міннеаполісі (спасибі тобі, президент Трамп!)" — зазначив глава Білого дому.

D. C. had no problems last night. Many arrests. Great job done by all. Overwhelming force. Domination. Likewise, Minneapolis was great (thank you President Trump!).

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) June 2, 2020

Нагадаємо, 1 червня у Вашингтоні ввели комендантську годину і залучили бійців Національної гвардії США для підтримки столичного управління поліції.

При цьому в Сіетлі протестувальників розганяли сльозогінним газом і світлошумовими гранатами, у Вашингтоні – перцевими кульками, в Лос-Анджелесі – палицями і гумовими кулями. В Індіанаполісі заворушення призвели до загибелі протестуючого, ще троє отримали вогнепальні поранення в ході протестів.

Раніше стало відомо, що Пентагон за наказом президента Дональда Трампа наказав Армії приготувати військову поліцію для дислокування в Міннеаполіс для придушення протестів і заворушень. У самій Міннесоті вперше після Другої світової війни у повному складі активована Нацгвардія штату — більше десяти тисяч чоловік.

За підсумками заворушень у 25 містах введено комендантську годину. У Вашингтоні, а також у восьми штатах мобілізовані місцеві національні гвардії.

Детальніше про протести в США читайте в статті Сергія Корсунського "Одного разу не тільки в Америці" на ZN.UA.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-podyakuvav-sam-sobi-za-poryadok-u-vashingtoni-pid-chas-masovih-protestiv-349742_.html”