У Януковича вже звинуватили уряд Тимошенко Избранное

16.02.2018 13:53
shadow
Міністерство палива й енергетики обвинувачує фракцію "Блок Юлії Тимошенко" у спекуляціях на тему фінансового стану Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Про це повідомили Українські Новини.

Мінпаливенерго вважає не тільки необґрунтованими, але й аморальними початі БЮТ спроби заробити політичні дивіденди на питанні фінансового стану компанія "Нафтогаз України".

"Коли на прес-конференції лідера БЮТ замість Юлії Тимошенко з’являються два представники іноземних кредиторів "Нафтогаза" і заявляють про можливий дефолт НАК, виникає питання про причетність БЮТ до організації подібних заяв", — сказав у бесіді з журналістами прес-секретар Мінпаливенерго Костянтин Бородін.

З його слів, "Нафтогаз України" повністю обслуговує борг, проводячи й своєчасне погашення процентних платежів.

При цьому Бородін вказав на факт значного поліпшення фінансових результатів НАК за 2 півріччя 2006 й 9 місяців 2007 порівняно з 1 півріччям 2006.

Так, в 2007 НАК "Нафтогаз" не залучав нових іноземних кредитів, а сума погашених або реструктуризованих на більше вигідних умовах іноземних позик становила близько 270 млн. доларів.

"БЮТ не має морального права спекулювати на проблемах взаємин НАК з міжнародними кредиторами, тому що половина заборгованості "Нафтогазу" — 1,06 млрд. з 2,17 млрд. доларів — було притягнуто в 2005, відповідності з фінансовим планом, що Юлія Тимошенко нав’язала компанії як прем’єр-міністр України", — сказав Бородін.

Бородін вважає, що БЮТ не може претендувати на призначення на керівні пости в "Нафтогазі" своїх висуванців".

12 грудня власники єврооблігацій "Нафтогаз України", зокрема компанія Ashmore, заявили, що надали відстрочку компанії до 2008 року з надання аудійованої фінансової звітності за 2006 рік.

"Нафтогаз України" передав своєму аудиторові Ernst&Young проект фінплану компанії на 2008.

Січень-вересень "Нафтогаз України" закінчив із чистим прибутком 1 490,558 млн. гривень.

За 9 місяців чистий доход "Нафтогаз України" становив 13 089,378 млн. гривень.

2006 рік "Нафтогаз України", за попередніми даними, закінчив з неконсолідованим (без урахуванням фінрезультатів дочірніх компаній) чистим прибутком 2 млрд. гривень.

"Нафтогаз України" — монополіст із транспортування газу транзитними газопроводами, монополістом з транспортування нафти нафтопроводами, а також найбільшим добувачем газу й найбільшим добувачем нафти в Україні.


Оставить комментарий