Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Фармкомпания Teva давала сотни тысяч долларов взяток украинским чиновникам
Фармкомпания Teva давала сотни тысяч долларов взяток украинским чиновникам
Читать
Журналист: только лох несет все издержки оккупации и надеется, что оккупант будет таким же добрым и человечным
Журналист: только лох несет все издержки оккупации и надеется, что оккупант будет таким же добрым и человечным
Читать
Украинцев просят помочь спасти жизнь пострадавшего харьковского патрульного
Украинцев просят помочь спасти жизнь пострадавшего харьковского патрульного
Читать
Image Alternative text

Прищепила любов до "язика": школяр відправив спекотну вчительку за ґрати

Челсі почала з того, що намагалася залучити 17-річного підлітка голими фотографіями
Ще одна викладачка не змогла приборкати своє лібідо і стала наполегливо домагатися одного зі своїх учнів. Але той поривів зовсім не оцінив, і тепер вправного фахівця чекає покарання.

25-річна Челсі Хан сама виглядає як школярка. Тим не менше, якщо вірити її інформації в соцмережах, вона не перший рік працювала учителем на заміну. Вона зазначила, що закінчила університет зі ступенем магістра в області англійської мови. А в школі в Юінге, США, де стався інцидент, дівчина викладала англійську та вела курс міфології з квітня 2017-го. І їй навіть встигли підвищити зарплату.

І один з учнів, мабуть, розпалив в її серці пожежу. Челсі почала з того, що намагалася залучити 17-річного підлітка голими фотографіями. Але результату не було. Як повідомляє поліція, потім дівчина і зовсім поцілувала об’єкт своєї пристрасті в класі і благала школяра зайнятися з нею сексом. Про що хлопець і повідомив представникам влади.

Челсі висунули звинувачення за трьома пунктами статті про розбещення неповнолітньої і відпустили до наступного засідання суду, яке відбудеться 3 липня. У школі подія викликала шок. Директор навчального закладу Едвард Кміл сказав, що вони дуже розчаровані таким вчинком.

"У нас найвищі очікування щодо професійної поведінки співробітників, і благополуччя студентів є нашою головною турботою. Тому ми були глибоко засмучені таким розвитком подій"

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у США вчителька фізкультури зізналася в інтимних стосунках відразу з трьома школярами. 36-річна Тіффані Ейчлер на допиті заявила: одного з них вона сама запросила в кабінет після уроків.

Слідство встановило, що підсудна винна як мінімум у трьох пунктах – зокрема, в сексуальних домаганнях. Виявилося, що вона чотири рази вступала в статевий контакт з неповнолітніми – це лише ті випадки, про які відомо.

Почалося з того, що Тіффані зателефонувала одному з учнів школи в Кантоні і запросила до себе в кабінет, після чого вони зайнялися сексом.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/pryshepyla-lyubov-do-yazyka-shkolyar-vidpravyv-spekotnu-vchytelku-za-ґraty”