Партія регіонів обіцяє не заважати коаліції обрати Тимошенко Избранное

16.02.2018 13:53
shadow
"Щойно ми провели дуже складне засідання погоджувальної ради, на якому було вирішено, що у вівторок обов’язково пройде голосування за кандидатуру прем’єра".

Про це під час брифінгу в парламентських кулуарах заявив лідер фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» В’ячеслав Кириленко.

«Ми дійшли згоди, — уточнив він, — що першим голосуванням буде голосування за кандидатуру прем’єра і що воно відбудеться не за допомогою системи «Рада», а шляхом підняття рук».

Кириленко наголосив про домовленість із представниками фракції Партії регіонів про те, що «будь-які перешкоди з їхнього боку будуть зняті».

«Після голосування за перший пункт порядку денного ми сформуємо склад уряду, оберемо першого віце-прем’єра і призначимо керівників усіх комітетів, — сказав Кириленко, — Таким чином, ми маємо велике сподівання, що, починаючи з вівторка, ми забезпечимо початок роботи нового уряду і початок нової, ефективної роботи новобраної ВР».

«Ці сподівання підкріплені підписами керівників усіх п’яти фракцій парламенту», — підкреслив він.

Кириленко переконаний, що «після сьогоднішніх консультацій ніхто не буде перешкоджати волевиявленню народних депутатів, а усі питання, які виникли до системи «Рада», будуть зняті».


Оставить комментарий