Роналду по «Золотым мячам» догнал Месси
Роналду по «Золотым мячам» догнал Месси
Читать
Фанаты ЦСКА в Швейцарии избили укравшего у них кошелек мигранта
Фанаты ЦСКА в Швейцарии избили укравшего у них кошелек мигранта
Читать
Opel, Ford, Nissan и Mazda попали в рейтинг быстро ржавеющих машин
Opel, Ford, Nissan и Mazda попали в рейтинг быстро ржавеющих машин
Читать
Image Alternative text

Український гвинтокрил "Надія" вперше побачив небо: відео

Протягом року "сталева бабка" проходитиме випробування
У понеділок, 16 квітня, в Запоріжжі вперше піднявся в небо новий український гелікоптер виробництва компанії "Мотор Січ".

Як повідомляє місцевий сайт 061.ua, запуск першого вітчизняного гелікоптера відбувся на майданчику АТ "Мотор Січ".

Йдеться про легковий багатоцільовий гвинтокрил МСБ-2 — "Надія", який є модернізованою версією Мі-2. Судно на 70% складається з композиту, що робить його більш легким, а з салону прибраний витратний бак.

"Паливний бак перенесений з салону — це міжнародні вимоги. Пасажирські сидіння більш зручні, збільшена дальність польоту, є мрія встановити автопілот. Сьогодняшній політ довів, що у цієї машини є життя", — зазначив льтчик-випробувач Андрій Федоров.

https://www.5.ua/media/pictures/original/135566.jpg

Вертоліт МСБ-2 ‘Надія’

Вертоліт МСБ-2 ‘Надія’

Максимальна висота, на якій гвинтокрил може здійснювати польоти, становить 5 тисяч кілометрів, дальність польоту — 720 кілометрів.

"Надiя" призначена для патрулювання доріг, моніторингу трубопроводів і газопроводів, для використання підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій, санавіації, Держприкордонслужби і для інших оборонних цілей.

Тепер протягом року гвинтокрил "Надія" проходитиме випробування, але вже до кінця 2018-го у "Мотор Січі" планують розпочати випуск гвинтокрилів.

"Ми до цієї події йшли 10 років. Я вам обіцяв, що в Запоріжжі буде піднято український вертоліт. Ми побудували вертодром – це законний майданчик для випробування техніки. Потрібно було сертифікувати майданчик. Ми зробили це днями й отримали сертифікат", – поділився враженнями генеральний авіаконструктор АТ "Мотор Січ" В’ячеслав Богуслаєв.

Що розповів про новий вертоліт льотчик-випробовувач – дивіться у відео:Джерело статті: “https://znaj.ua/society/ukrayinskyj-gvyntokryl-nadiya-vpershe-pobachyv-nebo-video”