Позаземне радіо: прибульці побудували в Антарктиді передову антену Избранное

Позаземне радіо: прибульці побудували в Антарктиді передову антену
17.04.2018 11:31
shadow
Прибульці погано приховали свою споруду
В Антарктиді вчені виявили загадковий об’єкт, який складається з декількох пагорбів.

Наголошується, що ці піднесення, в свою чергу, перетинає поперечна лінія. Дослідники вважають, що вона не була створена природою, а має якесь штучне походження. Сам об’єкт нагадує гігантську антену і, можливо, використовується для спілкування з прибульцями.

Подивіться унікальне відео з антеною:

Фото і відео викликали шквал коментарів у Мережі. Деякі писали про те, що ці структури мають позаземне походження, деякі були не згодні з уфологами.

Користувачі підозрюють, що це сильний вітер "видув" малюнок на пагорбах.

Нагадаймо, що група дослідників з Вашингтонського університету під керівництвом Томаса Куїнна з’ясувала, чому в тісних подвійних зоряних системах рідко виявляються планети, — пише Укрінформ.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що літній відлюдник показав уфологам фотографії, зроблені в 50-х роках XX століття. На знімках відображені в небі дивні об’єкти, за формою нагадують широкополі капелюхи. На думку дослідників космосу, це кораблі прибульців, які женуться за літаком.

Як розповідає чоловік, фото зробили у населеному пункті Старк штату Мен. Уфологи сперечаються щодо достовірності отриманих знімків. У 50-х роках XX століття багато підробляли фотографії в гонитві за сенсаціями. Новини про НЛО з’являлися в друкованих ЗМІ із завидною регулярністю. Тому говорити з повною впевненістю про те, що на знімках відображені космічні кораблі інопланетян не можна.

Тоді особливо цікавилися прибульцями в Німеччині. Німецькі уфологи публікували свої здогади в надії отримати підтримку від колег з усього світу. На даний момент дослідники космічного простору ретельно вивчають отримані від відлюдника фото. На думку багатьох користувачів, уфологи в черговий раз зіткнулися з фальсифікацією.Джерело статті: “https://znaj.ua/science/pozazemne-radio-prybulci-pobuduvaly-v-antarktydi-peredovu-antenu”

Оставить комментарий