Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
«Изможденная» Пугачева обеспокоила поклонников
«Изможденная» Пугачева обеспокоила поклонников
Читать
Богатые и бедные: названы самые благополучные регионы Украины
Богатые и бедные: названы самые благополучные регионы Украины
Читать
"Солнышко мое, прощай": журналист показал россиянам, что их страна творит в Украине
"Солнышко мое, прощай": журналист показал россиянам, что их страна творит в Украине
Читать
Image Alternative text

Розпаювання землі по-харківськи: керівники РДА та газовики викрали село

Розпаювання землі по-харківськи: керівники РДА та газовики викрали село
Розпаювання землі по-харківськи: керівники РДА та газовики викрали село

У Валківському районі Харківської області посадовці райдержадміністрації та газовидобувної компанії привласнили пайові сертифікати на 4,1 тис га землі

Як передає Depo.Харків, про це заявив колишній член КСП "Восток", земельний пай якого також "зник", Микола Сокол.

За його словами, 1994 року КСП "Восток" перейшов після розподілу майна "Газпрому" спочатку до "Харківтрансгаз", згодом – до держпідприємства "Харківгазвидобування", після реорганізації якого – до "Шебелінкагазвидобування".

"Сертифікати на земельні паї були виготовлені ще 1996 року, ці сертифікати Валківська районна адміністрація не видала нам. Їх сюди передали, в господарство, вони тут побули дня три, щоб людям віддавати на підпис, але згодом голова адміністрації Колєснік забрав ці сертифікати – і з кінцями. Вони в нього лежали. Він пояснював, що забрав начебто для зберігання. А потім він передав їх колишньому начальнику ГПУ "Харківгазвидобування" Івану Дем’яненку. Людям ці сертифікати не видавалися. Вони забрали їх чистими, з журналами для реєстрації", — наголосив Сокол.

Він підкреслив, що водночас 2001 року Дем’яненко виготовив державний акт на довгострокове користування цією землею, відтак, колишні працівники колгоспу втратили можливість користуватися розпайованою землею.

За словами Сокола, сертифікати на землю були видані тільки 5 колишнім працівникам КСП "Восток", однак сьогодні цією землею продовжує користуватися ГПУ "Шебелінкагазвидобування".

Сокол зазначив, що суди виносили кілька рішень на його користь, однак пізніше ці рішення були оскаржені представника газовидобувної компанії. Зараз продовжується судовий розгляд справи про незаконне позбавлення членів колгоспу сертифікатів на землю.

Водночас, джерело у правоохоронних органах повідомило Depo.Харків, що факт привласнення земельних сертифікатів розслідується в рамках відкритого кримінального провадження. За словами співрозмовника, 1996 року посадовці Валківської райдержадміністрації, зловживаючи владою, передали ДК "Укргазвидобування" земельні 570 сертифікатів членів КСП "Восток" на землі сільськогосподарського призначення в межах Старомерчицької селищної ради загальною площею більше 4,1 тис. га. Приблизна вартість незаконно переданої землі становить 30,9 млн грн.

"До 2000 року голова колгоспу "Восток" Олег Ступак зберігав сертифікати в себе, не видаючи людям, після цього передав їх голові Валківської РДА Олексію Колєсніку, який у свою чергу передав 570 сертифікатів на землю колишньому голові ГПУ "Харківгазвидобування" Івану Дем’яненку. При цьому Колєснік під час допиту не зміг пояснити, чому він передав сертифікати Дем’яненку, а також не зміг пояснити, чому він діяв всупереч чинному законодавству", — наголосив співрозмовник.

Дем’яненко ж заявив, що сертифікати не змелю передав до бухгалтерії "Харківгазвидобування", однак там їх, за словами правоохоронців, не виявили.

29 січня 2015 року у власному домоволодінні виявили повішеним Колєсніка. Взимку 2015 року Дем’яненко повторно викликався на допит, однак на нього жодного разу не з’явився. Співрозмовник припустив, що Дем’яненко зараз може переховуватися на території Росії.

На цей час кримінальне провадження розслідується.

Depo.Харків