Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Андрей Пургин рассказал о выборах в ДНР
Андрей Пургин рассказал о выборах в ДНР
Читать
Медведев пообещал переход на электронные книжки в 2020 году
Медведев пообещал переход на электронные книжки в 2020 году
Читать
Лидер «Океана Эльзы» призвал украинцев уничтожить режим Порошенко
Лидер «Океана Эльзы» призвал украинцев уничтожить режим Порошенко
Читать
Image Alternative text

Хто ж такий генерал СБУ Василь Пісний

Хто ж такий генерал СБУ Василь Пісний
Хто ж такий генерал СБУ Василь Пісний

Василь Пісний — не така вже й афішована фігура у медійному просторі. Хоча і був помічений у багаточисленних скандалах, пов`язаних з вимаганням, контрабандою, бізнес-інтересами з кримінальними структурами.

Відсьогодні Пісний став ще відомішим — нардеп Володимир Парасюк під час засідання Антикорупційного комітету вдарив його ногою. Ймовірно, колишнього майданівця образили слова Пісного про те, "він зробив для Революції більше".

Журналістам Парасюк зізнався, що він не шкодує про скоєне і готовий відповідати за свої дії. А хто такий Василь Пісний, мовляв, і так всім відомо. Справді пан Пісний за час своєї роботи у правоохоронних органах відзначився участю у численних корупційних схемах, причетністю до кримінальних справ, рекетирством. Детальніше про це, а також про його зв`язки, маєтки, статки Ви можете прочитати тут: “Мільйони” Василя Пісного. Проте він має й причетність до Рівненщини.

Згідно роздруківки, яку видавали депутатам на комітеті, пан Пісний мав (має) бізнес інтереси щодо Зірненського та Шпанівського заводів у Рівненській області. До слова, він відомий тим, що у 90-ті займався контрабандою спирту.

Крім того, видання lviv.nashigroshi.org стверджує, що Василь Пісний користується покровительством двох екс-міністрів МВС – Геннадія Москаля та Юрія Луценка(який, як відомо, народився у Рівному). Саме Луценко начебто лобіював призначення Пісного на посаду заступника керівника управління «К» СБУ.

За матеріалами ЧаРівне