Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Кандидат в Верховный суд адвокат Елена Фролова: «левые» доходы и муж — предатель присяги
Кандидат в Верховный суд адвокат Елена Фролова: «левые» доходы и муж — предатель присяги
Читать
Шабунин: Таймер отсчета уничтожения НАБУ запущен
Шабунин: Таймер отсчета уничтожения НАБУ запущен
Читать
Банковский работник в Одессе списывал деньги с карточек пенсионеров
Банковский работник в Одессе списывал деньги с карточек пенсионеров
Читать
Image Alternative text

Скандальна заява комбата батальйону «ОУН»

Скандальна заява комбата батальйону «ОУН»
Скандальна заява комбата батальйону «ОУН»

Союзник РПС, командир добровольчого батальйону "ОУН" Микола Коханівський сказав те, що не міг би висловити Джозеф Байден, хоча саме те це і мав на увазі.

Вчора об 11.30 в УНІАН відбулася прес-конференція «Цілі та задачі Добровольчого Руху ОУН». Треба підкреслити, що прес-конференція в УНІАНі коштує $500 США за годину присутності у конференц-залі провідної державної інформаційної агенції. У цю суму входить вартість повної відеозйомки конференції, яка точно повинна бути розміщенна на сайті УНІАН.

Достовірно відомо, що були присутні Богдан Тицький, член проводу Добровольчого Руху ОУН, голова громадської організації Чорний Комітет, політв’язень; Артем Фурманюк, журналіст, політв’язень; Вікторія Придущенко, голова громадського формування "Маріупольська Дружина"; Ігор Луценко, народний депутат України.

Відверто кажучи, "Правдиві Новини" думали оминути цю новину, бо якщо це було заявлено в агенції УНІАН, то це до певного часу вважалося гарантією якості. Але яке ж було здивування редакційного колективу ПN, коли ми зайшли на публікацію... якої нема!Ви можете самі пересвідчитись, такої ганьби не бачив УНІАН навіть за часів Януковича. Підкреслюємо! Півтисячі доларів США було заплачено для того, щоб донести правду до народу України, окреслити його ворогів, дати план дій українським націоналістам.

Ці гроші можна було б використати для придбання їжі, теплих речей, різних побутових дрібниць, яких так не вистачає "холопцям", яких загнали на передрк Східного фронту, видали по 60 набоїв для старенького автомата Калашникова. Раніше давали хоча б по 120 набоїв, це приблизно на півгодини справжнього бою, зараз не дають і цього. Крім того забороняють стріляти у відповідь.

Все це відбувається на фоні найбільшого скупчення російської бронетехніки і поки що живої сили москальської орди за весь час договорнякової війни Москальсько-Хазарської Орди проти Русі-України.

Вдумайтесь в ці слова! Зараз на лінії Східного фронту найбільше скупчення російської артилерії, бронетехніки, живої сили клятої російсько-фашистської орди. Це підтверджує навіть людина, яка схожа на відомого російського гомосексуаліста Пєнкіна — Муженко. Вся важка українська техніка відведена за 100 км від лінії умовного фронту договорнякової єврейської війни проти українського народу.

Сподіваємось, що агенція УНІАН поверне гроші Миколі Коханівському, бо вони (скоріше за все, під тиском Адміністрації "шоколадного" олігарха тупо видалили всі матеріали конференції — відео, текстова розшифровка конференції, фотографії).

Якщо вже нема того відео, то пропонуємо вам послухати пісню Андрія Кузьменка (Скрябіна), який трагічно загинув після того, як звинуватив Яценюка, Турчинова і Порошенка у геноциді української нації.

Учасники конференції наголосили, що в Україні відбувається геноцид українського народу, усі СІЗО, тюрми заповнені політв’язнями (достименно відомо про затримання більш ніж 1500 осіб), а представники старої влади так і залишилися при владі, починаючи з Порошенка і Яценюка, які є ворогами української нації.

Микола Крамольник

http://censoru.net/