Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

 • Orci eget
 • Sollicitudin sollicitudin
 • Praesent ante
 • Ac suscipit
 • Posuere cubilia

More Details
"Солнышко мое, прощай": журналист показал россиянам, что их страна творит в Украине
"Солнышко мое, прощай": журналист показал россиянам, что их страна творит в Украине
Читать
Росгвардия планирует применять боевых роботов
Росгвардия планирует применять боевых роботов
Читать
Путин не поедет на заседание Генассамблеи ООН
Путин не поедет на заседание Генассамблеи ООН
Читать
Image Alternative text

VIP-послуги у «Борисполі» за мінімальним прайсом для сім’ї Королевської під час польоту до Анталії– то не корупція

VIP-послуги у «Борисполі» за мінімальним прайсом для сім’ї Королевської під час польоту до Анталії– то не корупція
VIP-послуги у «Борисполі» за мінімальним прайсом для сім’ї Королевської під час польоту до Анталії– то не корупція

Печерський райсуд м. Києва закрив провадження по справі притягнення нардепа Наталі Королевської до адміністративної відповідальності за те, що вона отримувала знижки на обслуговування членів родини в «Залі офіційних делегацій», що у аеропорту «Бориспіль». Таке рішення прийняв суддя Карабань В.М. 20 листопада.

У матеріалах Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ були дані про те, що Королевська, будучи міністром соціальної політики, у червні 2013 року підписала низку замовлень на послуги ДП «Зал офіційних делегацій» Держуправління справами на надання послуг аеропорту для свого чоловіка та сина за цінами, що є значно нижчими, ніж були встановлені для пасажирів категорії «інша особа». Замовлення стосувались польотів чоловіка міністра до Німеччини, а також їх сімейного візиту до турецького курорту Наталія разом з сином:

 • чоловік під час вильоту 16.06.2013 року рейсом LN 3005 «Київ-Дюссельдорф»
 • чоловік під час прильоту 19.06.2013 року рейсом LN 3004 «Дюссельдорф-Київ»
 • Королевська під час вильоту 22.06.2013 року рейсом PS1011 «Київ-Анталія»
 • чоловік під час вильоту 22.06.2013 року рейсом PS 1011«Київ-Анталія»
 • син під час вильоту 22.06.2013 року рейсом PS 1011«Київ-Анталія»
 • Королевська під час прильоту 29.06.2013 року рейсом PS1011 «Анталія-Київ»
 • чоловік під час прильоту 29.06.2013 року рейсом PS 1011«Анталія-Київ»
 • син під час прильоту 29.06.2013 року рейсом PS 1011«Анталія-Київ».

Королевська та її чоловік платили за один прохід VIP-зали по 350 грн., а син – 175 грн. Це відповідалотарифам на послуги для чиновників. Однак на думку СБУ, Королевська скористалась в особистих цілях послугами залу офіційних делегацій за тарифами значно нижчими, порівняно із тарифами, встановленими для пасажирів категорії «інші особа», не виконуючи при цьому завдання, покладені на орган виконавчої влади. Те саме стосується членів її сім’ї.

При цьому Королевська, «будучи членом уряду, усвідомлюючи програму дій Кабінету Міністрів України, відображену у відповідних постановах, про економію державних коштів, їх раціонального використання, а також поповнення доходів державного бюджету, свідомо не повідомила свого безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів під час підписання листів до ДП «Зал офіційних делегацій».

Відтак СБУ хотіло притягнути Королевську до адмінвідповідальності за ст. 172-7 КупАП(неповідомлення про конфлікт інтересів карається штрафом до 200 неоподактованих мінімумів).

В судовому засіданні Королевська вину у вчиненому корупційному правопорушенні не визнала та зазначила, що з урахуванням її посадових обов’язків, конфлікт інтересів в даному випадку виключається, оскільки підписані нею листи не є наслідком розпорядження нею покладеними на неї службовими повноваженнями, послугами ДП «Зал офіційних делегацій» ДУС вона та члени її сім’ї скористались на передбачених законом підставах.

Суддя Карабань вирішив, що підписання Королевською листів з проханням надати послуги в аеропорту за мінімальними розцінками не являються рішеннями міністра. Оскільки листи про обслуговування її родини в аеропорту не мають ознак наказу або розпорядження чи іншого різновиду розпорядчого документу.

При цьому суд критично сприйняв твердження СБУ про невиконання Королевською приписів програми Кабінету Міністрів України про економію державних коштів. Оскільки вона та члени її родини розрахувались на підставі тарифів, діючих на той момент.

Відтак суд постановив, що в діях Королевської не було складу адміністративного правопорушення і постановив закрити провадження. Даних про апеляційну скаргу у судовому реєстрі знайти не вдалось.

НАШИ ГРОШИ