Роналду по «Золотым мячам» догнал Месси
Роналду по «Золотым мячам» догнал Месси
Читать
Фанаты ЦСКА в Швейцарии избили укравшего у них кошелек мигранта
Фанаты ЦСКА в Швейцарии избили укравшего у них кошелек мигранта
Читать
Opel, Ford, Nissan и Mazda попали в рейтинг быстро ржавеющих машин
Opel, Ford, Nissan и Mazda попали в рейтинг быстро ржавеющих машин
Читать
Image Alternative text

"Усе, що тут відбувається, – це все операція внутрішньої контррозвідки". Що сказав у суді Герман, підозрюваний у замаху на Бабченка

Герман: Росіяни дуже багато грошей і сил витрачають на те, щоб забрати Україну. Дуже багато!

У СБУ є дуже багато людей, які спілкуються з Росією

Шановний суд... А можна я російською? Мені так простіше. Ми зараз просто стикаємося з наслідками проведення спецоперації внутрішньою розвідкою України. Я співпрацюю з цією внутрішньою розвідкою щодо виявлення на території України впливів дії Російської Федерації щодо насильницької зміни влади в Україні. Я працюю щодо цього вже досить давно, вже з півроку.

Так вийшло, що до мене звернувся дуже давній мій знайомий, який зараз живе у Москві. І в процесі спілкування з ним з’ясувалося, що він займається у фонді товариша [президента РФ Володимира] Путіна саме організацією заворушень в Україні. Цей факт я повідомив керівництву внутрішньої контррозвідки, тому що... Ну, я особисто вважаю, що це контррозвідувальна робота, а не робота СБУ.

І контррозвідка, ну, дала мені можливість і повноваження вивчати їхні зв’язки. Тобто вивчати потоки грошей, які приходять в Україну, через кого і кому, які політичні партії і політичні діячі, і що вони... І які терористичні групи на яких територіях вони фінансують, як створюють збройні запаси, які у них плани, ну і все інше. О-о-о-сь...

У мене немає жодних негативних емоцій до [журналіста Аркадія] Бабченка. У мене немає жодних претензій до [ченця-волонтера, ієродиякона Аристарха, в миру – Олексія Цимбалюка, до якого, за даними слідства, Герман звернувся по послуги як до "кілера"] Цимбалюка. Цимбалюка обрала для цієї своєї місії контррозвідка, тому що він відомий через свою діяльність під час АТО. Він отець і він ніколи в житті не буде вбивати якусь... ну, будь-яку людину, особливо якщо це беззбройна людина. І коли його вибирали на цю роль, усі чудово знали, що він одразу ж побіжить до СБУ і почне все це розповідати, тому що їх вже там на фронті цьому навчили. Тому ми точно знали, що Цимбалюк... ми знали, що буде інсценування, це все було відомо.

Але! Для того, щоб взяти інформацію з російського джерела, нам треба було показати якусь імітацію роботи, для того, щоб взяти їх... ну, мати довіру. Після цього вони надали нам список 30 осіб, яких вони хотіли б знищити на території України, і який одразу ж передали в контррозвідку. Це все документовано, все відомо. Це не було, скажімо так, озвучено досі, тому що є величезна кількість кротів у всіх цих підрозділах. У СБУ є дуже багато людей, які спілкуються з Росією. У політиці є величезна кількість людей, які весь час їздять і спілкуються. І вони всі зливають непотрібну інформацію. Тому ця операція була, скажімо так, секретна, щоб не було зливу.

Робили це тільки на благо держави Україна. Нікому нецікаво мати тут Росію

За цей час я особисто виявив та повідомив достатню кількість шляхів доставлення грошей на територію України. Політичних діячів, які користуються цими грошима. Політичних партій, які користуються цими грошима. Планів особистого фонду Путіна для повалення влади насильно на території України. Заради цього все й робили. Цей епізод із Цимбалюком – це, ну, просто, ну, ніби дорога до цього. Ми чудово знали, що не буде жодного вбивства. Ми чудово знали, що це все буде інсценовано, тому що це було нами і продиктовано.

Є докази для цього всього, документи для цього всього. Робили це тільки на благо держави Україна. Нікому нецікаво мати тут Росію. Політично було дуже багато цікавих фактів. Я їх знаю, але не маю права їх тут озвучувати, ці факти. Потрібно їх озвучувати? (Дивиться на адвоката, той ствердно киває). Ну, є в нас, наприклад, така партія, як "Розумна сила". Партію "Розумна сила" фінансує цей фонд – приватний фонд Путіна. Це було теж досить цікаво. В оточенні [нардепа від "Народного фронту" Сергія] Пашинського є люди, яких фінансують ці особи. І я не знаю, як фінансують самого Пашинського. Це треба ще з’ясовувати.

На жаль, після цієї заяви цей контакт може закінчитися. Зрозуміло. І я можу потрапити у певні неприємності стосовно цього. Від цих людей. Але було виявлено достатню кількість бандитських формувань тут на місцях, яких мали забезпечувати зброєю. І цю зброю було надано контррозвідкою, цим самим майором. І цю зброю було простежено, де вона лежить, хто нею користується, які телефони. Це все є нібито. Звичайно, цією інформацією жодної на "загал". Ви ж маєте розуміти, що така інформація, яка... ну вона, чесно кажучи, не публічна. Я змушений сьогодні, стоячи тут, цю інформацію "оприлюднювати", ну, тому що інакше як?

Ну, не знаю, що сказати... Дуже це все складно, тому що наша контррозвідка вона якось конфліктує з СБУ. СБУ не звертає на неї уваги, чи що? Незрозуміло. Замість того, щоб захищати державу, вони починають тягнути ковдру кожен на себе. Ну, і виходить, що всі ось ці чудові дослідження моєї діяльності, їх просто вже проанонсувала контррозвідка. СБУ їх просто розповідає. Замість того, щоб поговорити між собою і знайти щось спільне у захисті держави.

Що вам ще сказати... Ніхто не хотів жодної смерті жодних журналістів. І, слава богу, що ця інформація потрапила до нас, тому що якби вона потрапила не до нас, це була б смерть цих журналістів. У цих людей по Україні приблизно сотня кілерів. Усі вони працюють за гроші. Тому ці кілери – всі колишні, скажімо, жителі Донецької та Луганської областей, які розселилися по всій Україні. Їм абсолютно неважливі якісь моральні устої чи якісь бажання громадськості, чи сама Україна. Вони злиденні люди, яким треба заробляти на життя. І вони заробляють тим, чим вони можуть. Добре це чи погано? Погано! Погано, що наша СБУ і наша контррозвідка дізнаються про це дуже пізно. Ось це погано.

Ну от ніби... Не знаю, що ще сказати. Трішки хвилююся. Тобто всі застосовані дії було вжито для того, щоб не було жодних смертей, щоб все було нормально, і щоб виявити якомога більше зрадників на території України.

Ну, який я бандит?! Що, бандитів не бачили? У нас бандитів більше у Верховній Раді

(Нахиляється до свого адвоката, той шепоче). Що, що? А, конкретно москвич! Це громадянин України, звуть його В’ячеслав Пивоваркін. Він відповідає у фонді Путіна, у приватному фонді, за організацію терористичних актів та державного збройного перевороту на майбутніх виборах президента, конкретно відповідає за всю Україну. Ну, ось і все. Ну, може, це здається якоюсь казкою і містикою, але це все підтверджено. Так вийшло, що цей чоловік, я його знав дуже давно, поки він ще жив в Україні.

Як це... Ну ухилятися від слідства, ну, це вже не для мене. Ну, чого я буду там ось, як це, бігати. А те, що за роботу треба їздити і домовлятися, щоб в українській армії були нормальні пістолети і нормальна зброя сучасна, так це, по-моєму, держава має вітати, а не хапати мене посередині вулиці за дві години до літака обличчям у капот і кричати, що я бандит. Ну, який я бандит?! Що, бандитів не бачили? У нас бандитів більше у Верховній Раді, ніж я. Так що все, що тут відбувається, – це все операція внутрішньої контррозвідки. Вибачте, але це так.

Я просто не порахував: у СБУ дуже багато кротів. Я порахував, що в контррозвідці їх набагато менше, про це знають лише кілька осіб. Тепер про це знають усі. На здоров’я! Я хочу просто звернутися до людей, які керують цією державою: займіться дер-жа-во-ю! А не собою! Бо скоро не буде ні вас, ні держави, якщо ви будете так поводитися. Росіяни дуже багато грошей і сил витрачають на те, щоб забрати Україну. Дуже багато! А ви нічого не хочете цього бачити або ви разом із ними. Подумайте про це. Усе, я закінчив.

(Після паузи і сперечання прокурора та адвоката).

(Про свого ймовірного куратора в контррозвідці). Ну, його звати Дмитро. Звати Діма, ну як це пояснити людям? Я з ним спілкуюся, але це питання такі, закриті. (Звертаючись до прокурора) А вчора о 23.00 почали мій допит. Я вже взагалі був ніякий. Ну, от як це називається "я відмовився"? Звичайно, відмовився, хто о 23.00 допитує людину?! Вам нудно в житті?

Я хочу звернутися до журналістів. Хочу донести до людей одну думку. Українці, перестаньте гризтися, починайте працювати і створювати країну. Країна має стати нормальною. У нас не має бути пенсіонерів на смітниках. У нас не має бути супербагатих людей, які обкрадають усю країну і тут же фінансують війну.

З того боку мені сказали, що у нас є товариш Ахметов, який фінансує війну на Донбасі з тієї сторони. Це не росіяни її фінансують, це фінансують ті податки, які ми платимо, і та електрика, яку ми платимо, божевільну, ці всі гроші йдуть на війну проти нас. Схаменіться! Інакше ви втратите цю країну у найближчі два роки. Не буде України. І всі будуть плакати, як це було погано. Треба все-таки подумати про дітей. А ви всі думаєте про те, як накрасти і втекти. Усе, вибачте.

ВІДЕО
Промова Бориса Германа починається з 1:08:45. Відео: Радіо Свобода онлайн / YouTube

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/publications/vse-shcho-tut-vidbuvajetsja-tse-vse-operatsija-vnutrishnoji-kontrrozvidki-shcho-skazav-u-sudi-german-pidozrjuvanij-u-zamahu-na-babchenko-248979.html”