Google відзняла 58 млн кв км Землі для Google Earth
Google відзняла 58 млн кв км Землі для Google Earth
Читать
Roza Kiyamova is determined to do good deeds
Roza Kiyamova is determined to do good deeds
Читать
Проверка показала многомиллионные нарушения с выплатой социальной помощи малообеспеченным семьям
Проверка показала многомиллионные нарушения с выплатой социальной помощи малообеспеченным семьям
Читать
Image Alternative text

СПРАВА КОРОВЧЕНКА: ГПУ ПІДОЗРЮЄ СОРАТНИКА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО В ОРГАНІЗАЦІЇ "РЕФЕРЕНДУМУ" ПІД ЧАС ОКУПАЦІЇ КРИМУ

Генеральна прокуратура України підозрює представника ВО "Батьківщина" Сергія Коровченка у державній зраді під час окупації Росією Автономної Республіки Крим.

Про це у програмі "Деталі" на телеканалі "Прямий" заявив політичний експерт Тарас Чорновіл.

Він нагадав про бізнес Коровченка в окупованому Криму, яким формально володіє чоловік його сестри Віталій Нестор (також активіст "Батьківщини", керівник "Центру захисту киян"), неодноразово і без проблем перереєстровувася окупаційною владою півострова.

"У той час, якщо Коровченко є нібито непартійним представником партії "Батьківщини" у якомусь окрузі (у окрузі №210 - ред.) і один із їхніх депутатів вічно відкриває під прапорами "Батьківщини" майданчики демонстративно. То Віталій Нестор, на якого зареєстровано "віджатий" в Українських бізнесменів готельний бізнес в окупованому Криму… Цей чоловік є керівником структури, якої плакати ми бачимо по всьому Києву – це "Центр захисту киян" від імені партії ВО "Батьківщина". Керівник ЦЗК Віталій Нестор володіє бізнесом у Криму. Очевидно володіє формально, тому що він не був ніколи потужним бізнесменом який у Криму розкручував бізнес. Власником бізнесу вочевидь є Сергій Коровченко, за призначення якого в окупаційний уряд Сергія Аксьонова клопотали такі люди, як Сергій Глазьєв, Костянтин Затулін", - повідомив Чорновіл.

Він нагадав славнозвісну бесіду Глазьєва з Затуліним, які згадували про "хорошого хлопчика Медведчука" Коровченка, якого реба підтримати на посаду міністра в окупованому Криму як "абсолютно нашего человека".

"І цей "человек абсолютно наш" Коровченко зараз лає президента за то, що президент не може сказати, коли ми Крим звільнимо",- зазначив експерт.

За йолго словами генпрокурор Юрій Луценко вже повідомив, що є розслідування державній зради при окупації Криму.

"Звинувачення вже офіційно пред'явлено Андрію Портнову, якого вважають юридичним організатором фейкового референдуму по анексії Криму. І в цій справі розслідують участь Коровченка – саме у справі державної зради", - наголосив Чорновіл.

 

 Детальніше про бізнес Коровченка і Нестора в окупованому Криму читайте у матеріалі "Соратники Юлії Тимошенко володіють бізнесом в окупованому Криму та підозрюються у державній зраді".