В Петербурге разработали памятку для желающих привиться от COVID-19
В Петербурге разработали памятку для желающих привиться от COVID-19
Читать
Бурков подписал соглашение с Грефом
Бурков подписал соглашение с Грефом
Читать
15 руководителей привлечены к уголовной ответственности за коррупцию в Акмолинской области
15 руководителей привлечены к уголовной ответственности за коррупцию в Акмолинской области
Читать
Image Alternative text

СПРАВА КОРОВЧЕНКА: ГПУ ПІДОЗРЮЄ СОРАТНИКА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО В ОРГАНІЗАЦІЇ "РЕФЕРЕНДУМУ" ПІД ЧАС ОКУПАЦІЇ КРИМУ

Генеральна прокуратура України підозрює представника ВО "Батьківщина" Сергія Коровченка у державній зраді під час окупації Росією Автономної Республіки Крим.

Про це у програмі "Деталі" на телеканалі "Прямий" заявив політичний експерт Тарас Чорновіл.

Він нагадав про бізнес Коровченка в окупованому Криму, яким формально володіє чоловік його сестри Віталій Нестор (також активіст "Батьківщини", керівник "Центру захисту киян"), неодноразово і без проблем перереєстровувася окупаційною владою півострова.

"У той час, якщо Коровченко є нібито непартійним представником партії "Батьківщини" у якомусь окрузі (у окрузі №210 - ред.) і один із їхніх депутатів вічно відкриває під прапорами "Батьківщини" майданчики демонстративно. То Віталій Нестор, на якого зареєстровано "віджатий" в Українських бізнесменів готельний бізнес в окупованому Криму… Цей чоловік є керівником структури, якої плакати ми бачимо по всьому Києву – це "Центр захисту киян" від імені партії ВО "Батьківщина". Керівник ЦЗК Віталій Нестор володіє бізнесом у Криму. Очевидно володіє формально, тому що він не був ніколи потужним бізнесменом який у Криму розкручував бізнес. Власником бізнесу вочевидь є Сергій Коровченко, за призначення якого в окупаційний уряд Сергія Аксьонова клопотали такі люди, як Сергій Глазьєв, Костянтин Затулін", - повідомив Чорновіл.

Він нагадав славнозвісну бесіду Глазьєва з Затуліним, які згадували про "хорошого хлопчика Медведчука" Коровченка, якого реба підтримати на посаду міністра в окупованому Криму як "абсолютно нашего человека".

"І цей "человек абсолютно наш" Коровченко зараз лає президента за то, що президент не може сказати, коли ми Крим звільнимо",- зазначив експерт.

За йолго словами генпрокурор Юрій Луценко вже повідомив, що є розслідування державній зради при окупації Криму.

"Звинувачення вже офіційно пред'явлено Андрію Портнову, якого вважають юридичним організатором фейкового референдуму по анексії Криму. І в цій справі розслідують участь Коровченка – саме у справі державної зради", - наголосив Чорновіл.

 

 Детальніше про бізнес Коровченка і Нестора в окупованому Криму читайте у матеріалі "Соратники Юлії Тимошенко володіють бізнесом в окупованому Криму та підозрюються у державній зраді".