Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Андрей Пургин рассказал о выборах в ДНР
Андрей Пургин рассказал о выборах в ДНР
Читать
Медведев пообещал переход на электронные книжки в 2020 году
Медведев пообещал переход на электронные книжки в 2020 году
Читать
Лидер «Океана Эльзы» призвал украинцев уничтожить режим Порошенко
Лидер «Океана Эльзы» призвал украинцев уничтожить режим Порошенко
Читать
Image Alternative text

Соратник Саакашвілі зібрав підписи за імпічмент Порошенка: документ

Свої слова політик підкріпив доказами
Представник "Руху нових сил", соратник лідера партії Міхеїла Саакашвілі, народний депутат Юрій Дерев’янко заявив, що збирає підписи за ініціацію імпічменту президента Петра Порошенка.

Виступ у Раді

Із трибуни ВР сьогодні, 16 травня, політик запевнив: під відповідною ініціативою вже підписалися 37 народних депутатів, – і показав відповідні аркуші.

За словами депутата, "парламент зобов’язаний" ініціювати питання про усунення Порошенка з поста у порядку імпічменту, до у засобах масової інформації за останні 2 роки була "величезна кількість фактів, які потребують розслідування":

Фото: "Рух нових сил", імпічмент

"Ми чули від ЗМІ, в тому числі, й міжнародних, про так звані "панамські офшори" Порошенка, про афери при закупці палива для армії "Трейд Коммодіті", про корупцію на закупках військової техніки на заводах Порошенка, про схему "Ротттердам+", яка дає надприбутки, можливо, й президенту", – наголосив соратник Саакашвілі.

Бізнес у політиці

Як зазначає Дерев’янко, маються на увазі також незаконні закупівлі та схеми бізнесу, котрі нібито безпосередньо стосуються глави держави, повідомляє "УП":

"Йдеться про закупівлю неякісних медичних автомобілів для армії у компаній, які, можливо, пов’язані із Порошенком, також про можливе не задеклароване володіння президентом зерновими і крохмальними бізнесами у країні-агрсорі – ТОВ "Крохмалпродукт" у Липецьку", – додав він.

Напередодні він оприлюднив у "Фейсбуці" перелік підписантів – станом на вечір 15 травня їх було 36.

"Зібравши 226 підписів, ми зможемо перейти до наступного кроку – обговорення на пленарному засіданні та ухваленні рішення щодо ініціювання питання про усунення президента з поста в порядку імпічменту без внесення його в порядок денний", – прокоментував політик.

Фото: підписи за імпічмент

Дивіться: Саакашвілі про обшуки у своїх соратників

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Кременчуці, що на Полтавщині, жорстоко побили активіста ГО "Чиста хвиля", члена партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі, Олега Філіпаса. Як відомо, саме він постійно займався організацією віче за імпічмент чинної влади, втім виключно на місцевому рівні. За даними обласного управління поліції, група невідомих увірвалися до приватного будинку, в якому перебував активіст. Йому завдали численних тілесних ушкоджень, і дуже швидко зникли у невідомого напрямку. Особи нападників поки не встановили. Філіпаса одразу ж госпіталізували до місцевої лікарні, медики діагностували у нього перелом ноги, двох передплічь, численні рани голови та тулуба.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/soratnyk-saakashvili-zibrav-pidpysy-za-impichment-poroshenka-dokument”