Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Андрей Пургин рассказал о выборах в ДНР
Андрей Пургин рассказал о выборах в ДНР
Читать
Медведев пообещал переход на электронные книжки в 2020 году
Медведев пообещал переход на электронные книжки в 2020 году
Читать
Лидер «Океана Эльзы» призвал украинцев уничтожить режим Порошенко
Лидер «Океана Эльзы» призвал украинцев уничтожить режим Порошенко
Читать
Image Alternative text

Суперечлива перемога Путіна: що пишуть світові ЗМІ про Керченський міст

Суперечлива перемога Путіна: що пишуть світові ЗМІ про Керченський міст

15 травня Володимир Путін офіційно відкрив новозбудований міст, який сполучив Росію із Кримом. Що пишуть про це "грандіозне" відкриття закордонні видання?

The New York Times

"Міст з’єднує місто Керч з метериковою Росією. Але відкриття було більш театральним, ніж реальним". — пише видання і додає, що зроблено ще не все.
Загальний проект, вартість якого перевищує 7,5 мільярдів доларів США і включає в себе двомісний пропуск для потязі в, який запрацює наступного року.
Але чи потрібно? "Крим виявився не дуже популярним серед російських туристів, а міжнародні санкції блокують іноземний мобільний зв’язок і кредитні карти, обмежуючи відвідувачів з інших країн", — додають журналісти.

Newsweek

"Будівництво мосту є надзвичайно суперечливим не тільки тому, що більшість країн Організації Об’єднаних Націй все ще визнають Крим як територію України, незважаючи на те, що вона знаходиться під російським контролем, але і тому, що він перешкоджає водним шляхам, які з’єднують три інші регіони України з Чорним морем", — пише видання.
Уряд України поклявся притягти Росію до суду, а сам міст один з українських депутатів назвав "блокадою".

The Telegraph

Видання назвало міст символічною перемогою Путіна.

"За словами Путіна, чотири смуги автомобільного руху зможуть помістити14 мільйонів людей на рік, що приведе Криму та Росію "ближче один до одного" і дозволить півострові зростати у "новому економічному темпі".

СNN

А журналісти CNN упіймали Путіна на брехні: "Міст — це ще й символ міжнародної ізоляції Росії. Російські спецслужби оволоділи Кримом під час блискавичної операції в лютому 2014 року. Спочатку Кремль заперечував, що військовослужбовці — чоловіки в масках і камуфляжі без розпізнавальних знаків — це російські військові, але пізніше визнав, що так звані "зелені чоловічки" дійсно були російськими підрозділами".

Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294881-superechlyva-peremoga-putina-pyshut-svitovi-zmi-kerchenskyy-mist”