Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Суд утвердил сделку со следствием соратника Саакашвили о признании его вины
Суд утвердил сделку со следствием соратника Саакашвили о признании его вины
Читать
Пока охранник спал: в Киеве произошло дерзкое ограбление, вынесли сейфы с миллионами гривен » Новости Украины. Последние новости дня
Пока охранник спал: в Киеве произошло дерзкое ограбление, вынесли сейфы с миллионами гривен » Новости Украины. Последние новости дня
Читать
Лобода показала новонароджену дочку. ФОТО
Лобода показала новонароджену дочку. ФОТО
Читать
Image Alternative text

Вісім компаній на рахунку: українців вразили статками дружини очільника Держпродспоживслужби


Екс-головного санітарного лікаря Києва Олега Рубана після реформи було підвищено, і тепер він займається не тільки санепідслужбою, а керує об’єднаною Держпродспоживслужбою Києва, а його жінка веде декілька успішних бізнесів.

Про це у своєму відеоблозі “(Без)коштовна медицина” розповіла член правління “Центру протидії корупції” Олександра Устінова, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 24 Канал.

Устінова зазначила, що працюючи понад 18 років акушером-гінекологом, дружина київського санепідемлікаря Яна Рубан встигає все: і лікарською практикою займатися, і вести дуже успішний бізнес, судячи зі статків сім’ї. На її рахунку вісім компаній.

“В основному компанії займаються екобезпекою, прибиранням та утилізацією відходів, дотримання правил за якими якраз раніше контролювала санепідемстанція, а тепер нова “реформована” Держпродспоживслужба”, – розповіла Олександра Устінова.

Олександра Устінова повідомила, що у співвласниках деяких компаній є родичі колег чоловіка. Так, наприклад, дружина Рубана ще рік тому володіла компанією “Архітек 2006” разом з сином колишньої заступниці Рубана Подковиріним Владиславом. А мати Подковиріна все життя працює на держслужбі та тривалий час перебуває під керівництвом Рубана під час роботи в санепідемслужбі. У 2015 році вона була його заступницею, а потім перейшла за Рубаном в “реформовану” службу та займалася там наглядом за дотриманням санітарного законодавства.


Нагадаймо, раніше ми розповідали, що новопризначений очільник столичної митниці Руслан Черкаський володіє квартирами в ОАЕ, купив квартиру в Києві та користується будинком на 350 кв.м. Його співмешканка володіє BMW 740 LD XDRIVE G12 2017 р.в. та Mercedes-Benz G 350 D 2016 р. в.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/15/visim-kompanij-na-rahunku-ukrayintsiv-vrazyly-statkamy-druzhyny-ochilnyka-derzhprodspozhyvsluzhby/”

Похожие материалы (по тегу)