Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Суд утвердил сделку со следствием соратника Саакашвили о признании его вины
Суд утвердил сделку со следствием соратника Саакашвили о признании его вины
Читать
Пока охранник спал: в Киеве произошло дерзкое ограбление, вынесли сейфы с миллионами гривен » Новости Украины. Последние новости дня
Пока охранник спал: в Киеве произошло дерзкое ограбление, вынесли сейфы с миллионами гривен » Новости Украины. Последние новости дня
Читать
Лобода показала новонароджену дочку. ФОТО
Лобода показала новонароджену дочку. ФОТО
Читать
Image Alternative text

Депутат Київоблради В’ячеслав Соболєв фінансував тероризм – рішення суду

Підтвердження цих фактів СБУ знайшло й при обшуку в офісах Соболєва та Муртазіної , й під час виїмки службового листування по електронній пошті, згідно з якою, Соболєв повністю контролював всі операційні процеси в «Обжора» та інших бізнесах, ледь не до штрафів офіціантам в підшефному ресторані
У ЗМІ оприлюднено текст чергового рішення суду, яке описує роль депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва та його співробітників у фінансуванні тероризму, а також демонструє схему спроби прокурора вивести його з-під відповідальності, яку припинив суддя Печерського районного суду м. Києва, пише Політека.

Відповідний документ було опубліковано в четвер.

За даними СБУ, з 2014 по травень 2016 року торгова мережа «Обжора» (ТЗОВ «Леотекс Груп», зареєстроване за «законодавством» «ДНР») під керівництвом Євгенії Бурун і з допомогою Олени Муртазіної (двох ключових помічників В’ячеслава Соболєва) заплатила в «Республіканський банк ДНР» 7 млн російських рублів і 266 тис.₴ «податків», тим самим здійснивши фінансування терористичної організації, йдеться в матеріалі.

Підтвердження цих фактів СБУ знайшло й при обшуку в офісах Соболєва та Муртазіної , й під час виїмки службового листування по електронній пошті, згідно з якою, Соболєв повністю контролював всі операційні процеси в «Обжора» та інших бізнесах, ледь не до штрафів офіціантам в підшефному ресторані. Він же давав розпорядження щодо оплати «податків» в «фінансові органи» терористичної організації «ДНР», повідомляють ЗМІ.

Видання нагадує, що після перших обшуків Соболєв виїхав у США. У грудні 2016 року в СБУ звернулася Олена Муртазіна і дала повні викривальні свідчення на Соболєва і всю злочинну структуру, підтвердивши ті дані, які вже були у розпорядженні спецслужб, та доповнивши їх новими подробицями. Однак версія з добровільним зверненням – це інтерпретація захисту. За даними СБУ, Муртазіна все-таки була затримана, а потім їй було пред’явлено звинувачення в скоєнні тяжкого кримінального злочину.

«Протягом майже року адвокати та прокурор намагалися переконати суд відпустити Муртазіну – за покаяння та співпрацю зі слідством, тим самим звільнивши її відповідальності за участь у злочинній групі. Суд першої інстанції спочатку клопотання задовольнив. Однак в апеляційній інстанції виявилось, що після кількох допитів Муртазіна стала стрімко змінювати свідчення», – наголошується в матеріалі.

Так, якщо в ході допитів у кінці грудня 2016, в лютому і березні 2017 року вона чітко називала організатором злочинної схеми фінансування тероризму через мережу «Обжора» В’ячеслава Соболєва (що прямо підтверджується документами та службовим листуванням), то вже в червні 2017 – після того, як їй було вручено підозру, а також після виділення її справи в окреме провадження, помічниця Соболєва змінила свою розповідь і стала стверджувати, що організатором є Євгенія Бурун. І що це саме вона приймала рішення платити «податки» в «банк ДНР».

У відповідь на це Бурун опублікувала близько десятка сторінокдеталізованих показань, засвідчених нотаріусом, які вона передала судовим органам, де повністю спростувала нову версію подій від Муртазіної.

У листопаді 2017 року, коли Апеляційний суд виносив рішення по цій справі, він вказав на ці невідповідності прокурора та скасував рішення щодо звільнення Муртазіної від відповідальності. Прокурор зазначені невідповідності в клопотанні не усунув і знову подав відповідне прохання про звільнення обвинуваченої в суд. Печерський районний суд Києва, який розглядав цю справу у квітні 2018 року, визнав це неприйнятним і відмовив у задоволенні клопотання.

«Таким чином, в черговий інстанції був закріплений той факт, що саме Соболєв, а не його «праві руки», безпосередньо впливали на процес фінансування тероризму на Донбасі через мережу супермаркетів «Обжора». Також важливо, що в судовому рішенні видно, як підсудній підіграє прокуратура», – резюмують журналісти.    Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/deputat-kyyivoblrady-vyacheslav-sobolyev-finansuvav-teroryzm-–-rishennya-sudu”