Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Гейропа и Пендосия в картинках
Гейропа и Пендосия в картинках
Читать
Баррозу встретится с Януковичем на Генассамблее ООН в Нью-Йорке
Баррозу встретится с Януковичем на Генассамблее ООН в Нью-Йорке
Читать
Московского священника обвинили в госизмене за слив церковных тайн разведке США
Московского священника обвинили в госизмене за слив церковных тайн разведке США
Читать
Image Alternative text

Росія не визнає "безпідставні" висновки слідства щодо катастрофи МН17


Росія вкотре заявила, що не визнає результати розслідування Спільної слідчої групи щодо встановлення винних у катастрофі малазійського Боїнга рейсом МН17 та називає офіційні висновки політичними й ідеологічними, зазначив постійний представник Росії при ООН Василь Небензя під час засідання Радбезу.

"Ми не можемо прийняти безпідставних висновків Спільної слідчої групи. Враховуючи те, якими поганими методами працюють сьогодні окремі держави, ми можемо довіряти тільки тим розслідуванням, повноправним учасником яких є Росія", — заявив російський постпред.

Небензя запевнив, що Москва "регулярно надавала максимальне сприяння" Нідерландам у проведенні розслідування, однак слідчі не взяли до уваги докази російської сторони про те, що пуск ракети був здійснений з непідконтрольній силам РФ території. Тож постпред наполягає на проведенні розслідування для визначення справжніх винних на основі достовірних доказів та притягненні їх до відповідальності.

Насамкінець російський дипломат заявив, що міжнародне слідство підтвердило "ідеологічну і політичну підоснову пошуку винних" у відношенні до його країни.

Реакція України

На слова постійного представника Росії при ООН відреагував міністр закордонних справ України Павло Клімкін. За його словами, заперечення Москви своєї винуватості не дивує, адже таку ж поведінку російська сторона демонструвала також у випадках із звинуваченнями щодо застосування хімзброї в Сирії та британському Солсбері.

"Раніше ми бачили подібну поведінку після хімічних атак у Сирії і Солсбері. Спочатку – заперечення, поширення десятків версій, які не мають нічого спільного з реальністю. Коли Росію ловлять на гарячому, вона відмовляється визнавати висновки слідчих органів під приводом того, що вона не брала участі в розслідуванні", — заявив Клімкін під час засідання Радбезу ООН.

Постійний представник США в ООН Ніккі Хейлі поклала відповідальність за катастрофу MH17 на Російську Федерацію. Вона також закликала Кремль не покривати винних у вбивстві 298 пасажирів і членів екіпажу малазійського "Боїнга".

Нагадаймо, 24 травня Міжнародна слідча група на прес-конференції в Гаазі продемонструвала уламки ракети, якою збили літак рейсу MH17. Слідчі встановили, що комплекс "Бук", з якого була запущена ракета, належав 53-й зенітній ракетній бригаді ППО, яка базується в Курську.

Наступного дня, 25 травня, Австралія і Нідерланди офіційно оголосили, що саме Росія несе відповідальність за знищення малайзійського "Боїнга 777" над Україною у 2014 році. Тепер уряду Австралії та Нідерландів будуть вимагати залучити Росію до відповідальності.

Нагадаймо, 17 липня 2014 року був збитий "Боїнг-777" рейсу MH17 "Малайзійських авіаліній" у зоні бойових дій, поряд із селищем Шахтарськ Донецької області. Літак летів рейсом "Амстердам — Куала-Лумпур". Усі 298 осіб, які перебували на борту літака, загинули.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/rosiya-ne-viznaye-bezpidstavni-visnovki-slidstva-schodo-katastrofi-mn17-279172_.html”