Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Запорожским аграриям рекомендовали, как достичь лучших результатов
Запорожским аграриям рекомендовали, как достичь лучших результатов
Читать
Экс-премьер Великобритании хочет работать на Трампа
Экс-премьер Великобритании хочет работать на Трампа
Читать
"Время собирать камни" - представитель "Правого сектора" обратился к запорожцам
"Время собирать камни" - представитель "Правого сектора" обратился к запорожцам
Читать
Image Alternative text

Поліція Іспанії затримала адвоката "списку Магнітського"


Британського бізнесмена та жорсткого кремлівського критика Білла Браудера, затримали в Іспанії, а за декілька годин відпустили. Генеральний секретар Інтерполу "порадив" правоохоронцям не дотримуватися "червоної картки" російського Інтерполу. Про це сам Білл Браудер написав на своїй сторінці у Twitter.

"Гарні новини. В нацполіції Іспанії щойно випустили мене з Інтерполу. Генеральний секретар Інтреполу в Ліоні порадив їм не дотримуватися нового "червоного повідомлення" російського Інтерполу. Це вже шостий раз, коли Росія зловживає Інтерполом у моєму випадку", — заявив бізнесмен.

Кількома годинами раніше британський бізнесмен повідомляв, що його затримали у Мадриді. "Терміново: арештований іспанською поліцією в Мадриді на російський ордер про арешт. Прямую до поліцейського відділення прямо зараз", — написав він на своїй сторінці. Він публікував знімок із автомобіля поліції і додав, що йому не пояснили, в яке відділення його везуть. Також Браудер публікував ордер на арешт.

Керівник інвестиційного фонду Hermitage Capital Management Браудер, якого часто називають "ворогом Путіна №1", один із адвокатів "списку Магнітського". Займався кампанією по розкриттю корупції і покаранню російських чиновників, яких звинувачує у смерті свого юриста Сергія Магнітського в 2009 році.

Раніше повідомлялось, що у Європарламенті вимагають розширити санкційний список осіб, які наближені до путінського режиму. Зокрема, пропонують запровадити нові санкції у форматі Акту Магнітського щодо російських бізнесменів і олігархів, які прикривають відмивання нелегальних активів на території країн-членів ЄС.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/policiya-ispaniyi-zatrimala-advokata-spisku-magnitskogo-279236_.html”