Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Эксперт шоу "Поверніть мені красу" рассказал, почему женщины-курильщики стареют быстрее мужчин
Эксперт шоу "Поверніть мені красу" рассказал, почему женщины-курильщики стареют быстрее мужчин
Читать
Греческие госслужащие проводят 24-часовую забастовку
Греческие госслужащие проводят 24-часовую забастовку
Читать
Дива Монро знакомство с Любовью начала с изнасилования
Дива Монро знакомство с Любовью начала с изнасилования
Читать
Image Alternative text

У Конгресі США представили резолюцію, що засуджує проведення в РФ Чемпіонату світу з футболу


Американські законодавці представили у Конгресі двопартійну резолюцію, яка засуджує проведення в Росії Чемпіонату світу з футболу-2018, повідомляє прес-служба Посольства України у США. У документі засуджуються порушення РФ міжнародного права, агресія проти України, дестабілізуючі дії в цілому регіоні та недотримання цінностей, на яких ґрунтується ФІФА.

Його представляла група конгресменів на чолі зі співголовою Конгресового українського кокусу Марсі Каптур і членом Комітету закордонних справ Палати представників (нижньої палати Конгресу – ред.) Еліаною Рос-Летінен.

Законодавці нагадують про те, що агресія РФ на сході України та анексія Криму призвели до загибелі понад десяти тисяч людей, появи 1,6 млн внутрішньо переміщених осіб та утисків кримських татар на окупованому півострові.

"У резолюції наголошується, що Сполучені Штати та міжнародне співтовариство повинні продовжувати робити так, щоб Росія відповіла за свої вчинки і зазнала покарання за порушення міжнародного права, а також вживати заходів для попередження подальших дестабілізуючих дій Кремля", — йдеться у повідомленні.

У зв’язку із цим конгресмени закликають Міжнародну федерацію футболу публічно пояснити, чому вона продовжує планування проведення ЧС з футболу в Росії, попри те, що країна-агресор залишається під міжнародними санкціями.

Зазначимо, Міністерство закордонних справ України закликало інші країни до політичного бойкоту фінальної частини Чемпіонату світу з футболу в Росії. "Вважаємо, що відмова у відправленні до РФ офіційних делегацій стане важливою демонстрацією міжнародної солідарності в неприйнятті агресивної політики РФ вчинення злочинів проти прав людини", — наголосили у відомстві.

Чемпіонат світу з футболу в Росії відбудеться з 14 червня по 15 липня. Матчі прийматимуть Москва, Санкт-Петербург, Калінінград, Волгоград, Казань, Нижній Новгород, Самара, Саранськ, Ростов-на-Дону, Єкатеринбург і Сочі.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-kongresi-ssha-predstavili-rezolyuciyu-scho-zasudzhuye-provedennya-v-rf-chempionatu-svitu-z-futbolu-279990_.html”