Біля українського кордону Росія концентрує готове до континентальної війни угруповання - Турчинов Избранное

Біля українського кордону Росія концентрує готове до континентальної війни угруповання - Турчинов
13.04.2018 22:02
shadow

Під час XI Київського Форуму з безпеки секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Росія концентрує на кордоні з Україною готову до масштабної континентальної війни угруповання військ, повідомляє "Новое Время".

Секретар РНБО зазначив, що на донецькому напрямку Україні протистоїть 8-я армія, і одна з дивізій цієї армії вже готова вести бойові дії в будь-який час.

"Це війська готові до масштабного застосування, до ведення масштабної континентальної війни", — заявив Турчинова.

За даними РНБО, проти України можуть вже сьогодні бути задіяні близько 260 тис. російських військовослужбовців, 3,5 тис. танків, 11 тис. броньованих машин, близько 4 тис. артилерійських систем, більше 1 тис. реактивних систем залпового вогню.

"Всі ці війська підтримуватиме 4 і 6 армії Військово-повітряних сил Російської Федерації",- додав секретар РНБО.

Добровольці зірвали план Путіна повномасштабного наступу на Україну у 2014. Ворожі танки і вертольоти наближалися до самого кордону і розгорталися, а російська армія стояла вздовж усього кордону на півночі і сході.

Раніше, в РНБО заявили, що планують ввести аналогічні американським санкції проти РФ. Турчинов анонсував розгляд питання на наступному тижні.

Під час допиту в Оболонському райсуді Києва у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича Турчинов заявив про те, що 28 лютого 2014 року видав наказ про повну бойову готовність Збройних сил України, проте в Криму його не виконали. Він також додав, що "тактика російських спецпризначенців, які під час захоплення військових об’єктів вперед виставляли цивільних, робила фактично неможливим відкриття вогню по агресорам".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/bilya-ukrayinskogo-kordonu-rosiya-koncentruye-gotovu-do-kontinentalnoyi-viyni-ugrupovannya-turchinov-275063_.html”

Оставить комментарий