Member Login

Welcome back, friend. Login to get started

Member Register

Ready to get best offers? Let's get started!

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text
based on 8 reviews

New Glass Collection

$150

Nulla quisque mi duis ultricies class eu quisque at dictumst lacus per ad nullam placerat euismod enim massa eros litora primis lacus tincidunt mi urna luctus ridiculus fusce sem erat

  • Orci eget
  • Sollicitudin sollicitudin
  • Praesent ante
  • Ac suscipit
  • Posuere cubilia

More Details
Тайны личной жизни Игоря Акинфеева
Тайны личной жизни Игоря Акинфеева
Читать
Зачем иностранным болельщикам  разрешили пить и курить в общественных местах
Зачем иностранным болельщикам  разрешили пить и курить в общественных местах
Читать
Игорь Ашурбейли – космополит, "шпион" или расхититель?
Игорь Ашурбейли – космополит, "шпион" или расхититель?
Читать
Image Alternative text

"Росія – агресор, Україна – жертва": аналітики підготували пам’ятку Трампу


Американський аналітичний центр Heritage Foundation підготував "пам’ятку" президенту США Дональду Трамп перед його робочою поїздкою в Європу. Під час візиту Трамп візьме участь у липневому саміті НАТО, а 16 липня зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним у фінському Гельсінкі. "Пам’ятка" опублікована на сторінці аналітичного центру в Twitter.

Вона називається "Речі, про які слід пам’ятати перед поїздкою Дональда Трампа в Європу". У ній нагадується про російську агресію проти України, статус анексованого РФ Криму та роль, яку НАТО відіграє у забезпеченні безпеки в Європі. А також міститься заклик не довіряти російському гаранту.

"Речі, про які слід пам’ятати перед поїздкою Дональда Трампа в Європу: Росія – агресор, Україна – жертва; Крим належить Україні; війська США і НАТО в Європі служать національним інтересам Сполучених Штатів; європейці повинні витрачати більше на оборону; дії Путіна демонструють, що йому не можна вірити", — йдеться в повідомленні, опублікованому в Twitter.

Things to remember before @realDonaldTrump travels to Europe:

-Russia is the aggressor—Ukraine is the victim
-Crimea belongs to Ukraine
-NATO & US troops in Europe serve our national interests
-Europeans must spend more on defense
-Putin’s track record shows he can’t be trusted

— Heritage Foundation (@Heritage) July 5, 2018

Нагадаймо, зустріч президента США Дональда Трампа і президента РФ Володимира Путіна відбудеться 16 липня в столиці Фінляндії.

У Кремлі анонсували "дуже серйозну розмову" лідерів обох держав. У Білому домі повідомили про те, що на переговорах Трампа і Путіна обговорюватимуться питання втручання РФ у президентські вибори в США у 2016 році, а також російська агресія в Україні та Сирії.

Відповідаючи на запитання журналістів про ймовірність визнання США окупації Криму Росією, Трамп відповів: "Подивимося". А також поклав відповідальність за анексію півострова на свого попередника Барака Обаму. "Президент Обама допустив це", — сказав він.

Своєю чергою прес-секретар Білого дому Сара Сандерс нагадала про те, що Сполучені Штати не визнають окупацію півострова, і санкції проти Росії залишатимуться чинними до тих пір, поки він не повернеться під контроль України.

"Ми не визнаємо спробу Росії анексувати Крим. Ми не згодні з Росією. Наші санкції стосовно Росії за Крим залишатимуться чинними до тих пір, поки Росія не поверне півострів Україні", — пояснила вона.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/rosiya-agresor-ukrayina-zhertva-analitiki-pidgotuvali-pam-yatku-trampu-282366_.html”